O firmie

cbxffr

Istniejemy na rynku od roku 1990. Zajmujemy się projektowaniem i budową maszyn i urządzeń przemysłowych. Wykonujemy maszyny standardowe, linie produkcyjne oraz prototypy na specjalne zamówienie. Maszyny powstają u nas od podstaw poprzez wykonanie projektu mechanicznego, elektrycznego, budowę maszyny, oprogamowanie oraz testy produkcyjne. Zajmujemy się również integracją naszych maszyn z istniejącymi liniami produkcyjnymi oraz ich modyfikacją.
 
Specjalizujemy się również w produkcji części mechanicznych. Wykonywane przez nas komponenty w większości zastosowań są wykorzystywane w budowie precyzyjnych maszyn, urządzeń oraz linii produkcyjnych dla wielu gałęzi przemysłu. Do produkcji używamy maszyn numerycznych CNC wyposażonych w najnowsze rozwiązania technologiczne. Posiadamy obszerny park maszynowy do obróbki wiórowej oraz laserowego cięcia i zaginania blach. Świadczymy również usługi spawania metodami TIG i MIG. Wykonane przez nas części są poddawane szczegółowej kontroli jakości.


W ramach realizacji projektu nr RPMA.03.03.00-14-j035/23-00 „Wdrożenie innowacyjnych maszyn do pakowania substancji sypkich i płynnych w folię rozpuszczalną w wodzie będących wynikiem zrealizowanych prac B+R” współfinansowanego z funduszy UE , zakupiono nowoczesne  Centrum Obróbkowe CNC.

 


Wraz z uruchomieniem nowe Centrum obróbkowe rozpoczęło wykonywanie kluczowych części m.in. dla innowacyjnych maszyn do pakowania różnych substancji  w folię rozpuszczalną w wodzie.

 ROBOT DELTA do szybkich zadań Pick & Place.
Maksymalna wydajność do 200 cykli/min.


 
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

© Wektor Technology