Kontakt

OBRÓBKA SKRAWANIEM CNC
 
Karol

Karol Szatan
Kierownik obróbki
skrawaniem CNC
 
karol.szatan@wektor-mg.pl
tel. +48 22 757 83 98
kom. +48 883 388 219


 
Pawel
Paweł Staniewski
Technolog obróbki
skrawaniem CNC
 
pawel.staniewski@wektor-mg.pl
tel. +48 22 757 83 98



 

Pracujemy od Poniedziałku do Piątku w godzinach 7:00 – 15:00
CIĘCIE LASEREM I ZAGINANIE BLACH
 
Kamil
Kamil Janikowski
Kierownik obróbki laserowej
 
kamil.janikowski@wektor-mg.pl
tel. +48 22 757 83 98
kom. +48 883 388 214



 
Emil
Emil Sentkiewicz
Technolog obróbki laserowej
 
emil.sentkiewicz@wektor-mg.pl
tel. +48 22 757 83 98
kom. +48 509 837 217



 

Pracujemy od Poniedziałku do Piątku w godzinach 7:00 – 17:00

PROJEKTOWANIE I BUDOWA MASZYN

Marek Gąsiorowski
marek.gasiorowski@wektor-mg.pl
tel. +48 22 757 36 61

Monika Kolińska
monika.kolinska@wektor-mg.pl
tel. +48 22 757 32 05
kom. +48 797 595 230


AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

Marcin Gąsiorowski
marcin.gasiorowski@wektor-mg.pl
tel. +48 22 757 82 58

LOGISTYKA

Marcin Gawron
marcin.gawron@wektor-mg.pl
tel. +48 22 757 83 98
kom. +48 883 388 032


KSIĘGOWOŚĆ

Teresa Olendzka
teresa.olendzka@wektor-mg.pl
tel. +48 22 757 32 05

WEKTOR
ul. Choinkowa 6
05-503 Głosków
wektor@wektor-mg.pl



Wektor 1990-2017